czwartek, 19 maja 2016

RADOMSKI PLEBISCYT BLOGOWY

Nie byłam jeszcze na żadnym spotkaniu blogerek, a gdzie dopiero na jakimś plebiscycie. 
Gdy pojawiła się informacja, że będzie miał miejsce taki plebiscyt, nie wiedziałam czy jechać czy sobie odpuścić. Bałam się, że większość osób się zna a ja będę jak taka truśka gdzieś sama, trzymać ścianę by się przypadkiem nie przewróciła.
Zaryzykowałam i uwierzcie, że nie żałuję !

Wszystko było idealnie dopracowane. Honorata (Webska.me) wsadziła w to dużo serca. Nie wiem czy ja bym potrafiła zorganizować takie spotkanie, szybciej bym się poddała niż bym to zrealizowała. Myślę, że kosztowało ją to sporo stresu i przede wszystkim czasu. 

 
Całość trwała około trzech godziny. W sumie nawet nie wiem, kiedy to zleciało. Odbyło się wręczenie statuetek, był tort i loteria. Jeśli chodzi o statuetkę, nie liczyłam ani troszeczkę, że któraś wpadnie w moje ręce. Na plebiscycie pojawiłam się, by poznać osoby, które mają podobne zainteresowania.
Nie poznałam wszystkich blogerów, ale mam nadzieję, że na kolejnym spotkaniu to nadrobię. 
Dosiadłam się do stolika, w którym siedziały fantastyczne dziewczyny. Świetnie mi się z nimi rozmawiało, liczę na to, że ten kontakt się nie urwie a wręcz będzie umacniany.
Mimo iż wróciłam bez statuetki myślę, że było warto tam być.Lans na ściance :) 
- BARBEO.PL
-  KOSMETLANDIA.BLOGSPOT.COM
- KATEBLOND.PL

Co do loterii udało mi się wygrać bon na zabieg fotodepilacji. Cieszę się strasznie, muszę tylko zadzwonić i się zapisać.


A oto upominki, które otrzymałyśmy na koniec spotkania.


RELACJA Z WYDARZENIA Cały plebiscyt zmotywował mnie do działania ! Cieszę się i dziękuję, że mogłam tam być !


4 komentarze:

  1. Ja też się cieszę, że Cię poznałam ;)
    Będę trzymać kciuki w następnym plebiscycie :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzeba szybciutko skrzyknąć kolejne spotkanie, znów na szczycie, żeby się poznać, a nie rywalizować tym razem. Było super. Aż się chce jeszcze. I więcej. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ! ;*
Każdy komentarz działa na mnie bardzo motywująco.
Obserwujesz ? Koniecznie daj znać ! :)
Zostawiając komentarz na moim blogu, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w formie nicku czy imienia i nazwiska.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia