piątek, 27 października 2017

DWA LATA BLOGA. CO SIĘ ZMIENIŁO? NAJLEPSZY BLOG URODOWY, WIZYTA W RADIU

Październik 2015r.- właśnie w tym okresie pojawił się pierwszy wpis na blogu.
Blogu, który miał być pisany tylko i wyłącznie dla mnie. No, ale los chciał inaczej i w sumie fajnie, że tak wyszło.
Rok temu przy podsumowaniu pierwszego roku pisałam o tym, jak to w wyniku dodawania kolejnych wpisów przestałam przejmować się tym, co ludzie powiedzą na temat mojego hobby.
Ten drugi rok bloga tylko utwierdził mnie w tym stwierdzeniu, a dodatkowo dał mi odczucie, że to co robię podoba się ludziom. Moja praca została doceniona podczas Radomskiego Plebiscytu Blogowego, odebrałam wtedy nagrodę za Najlepszy Blog Urodowy. Z tym wydarzeniem wiązało się wystąpienie publiczne, krótkie bo krótkie, ale jednak było. Pojawiłam się w gazecie wraz z innymi laureatami. Udzieliłam małego wywiadu w radiu, co było dla mnie bardzo stresujące, ale było także momentem, który zapamiętam na całe życie. Jakby mi ktoś powiedział dwa lata temu, że to wszystko się wydarzy, nie uwierzyłabym naprawdę.Niesamowicie miło mi, że mój blog został wyróżniony. Cieszę się, że ktoś go docenił. Nie przejmuję się już ludźmi, moje podejście do samego blogowania się zmieniło.
Dziś mogę śmiało powiedzieć, że ludzie, którzy tworzą blogi robią coś wspaniałego. Jest to hobby, które zajmuje trochę czasu m.in. zrobienie zdjęć, a napisanie czegokolwiek czasami wymaga pewnego rodzaju poświęcenia. Nieważne, że nie wszystkim może się podobać twój styl czy to co robisz. Najważniejsze, że robisz to z pasji a tylko idiota powie Ci, że to co robisz jest bezsensu. Dobrze robić coś fajnego i rozwijającego dla siebie.

Przez ten rok poprawiła się również jakość zdjęć, nie są to jakieś mega super postępy, ale jednak są. Małymi krokami do celu, myślę, że za rok będzie jeszcze lepiej.

Kolejny rok bloga spowodował, że nabrałam pewności siebie. Wiem, że jak chce to mogę coś osiągnąć. Uwierzyłam w swoje siły i możliwości. Teraz jak to piszę mam ogromnego banana na buzi:)


Kolejną ważną, jak nie najważniejszą kwestią jest fakt, że dzięki temu Plebiscytowi zobaczyłam, jak wiele osób w moim otoczeniu wspiera mnie w tym, co robię. Mam fantastycznych przyjaciół, którzy cieszyli się moim szczęściem, pomagają i cały czas motywują do dalszego działania. Jeśli coś robimy i mamy przekonanie, że to co robimy jest dobre i do tego są ludzie, którzy w nas wierzą to jest coś niesamowitego.

Ten rok był wyjątkowy i dał mi mocnego kopa. Mam nadzieję, że kolejny będzie równie owocny. Mam nadzieję również, że post, który dodam za rok będzie jeszcze bardziej pozytywny niż ten, który właśnie czytasz.
Po dwóch latach mogę z ręką na sercu powiedzieć, że jestem dumna z tego, co robię. Czuję się spełniona w jakiejś części.
Gdybym miała cofnąć czas o te dwa lata, to i tak założyłabym bloga. Jedyne, czego bym sobie życzyła to moja większa obecność na stronie. Oby kolejny rok taki był!

15 komentarzy:

 1. Gratulacje! Oby więcej takich osiągnięć <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje kochana osiągnięć! <3
  Życzę kolejnych lat w blogosferze!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie w styczniu stuknie dwa lata. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję :)i kolejnych sukcesów życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! Gratulacje i życzę kolejnych owocnych lat blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje :) Ludzie sobie mogą myśleć, że blog jest czymś mało poważnym (niestety często się z tym spotykam), ale po prostu nie wiedzą, ile pracy to wymaga. Dalszych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, moje gratulacje! Jestem pod dużym wrażeniem tego co osiągnęłaś! Ja po roku nieregularnego blogowania, wzięłam się za to na poważnie i liczę na to, że ludzie też zaczną tak traktować mój blog :) amsoff

  OdpowiedzUsuń
 8. cudownie! tak jak napisałaś: "małymi krokami do celu!" :) będę tu zaglądać <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ! ;*
Każdy komentarz działa na mnie bardzo motywująco.
Obserwujesz ? Koniecznie daj znać ! :)
Zostawiając komentarz na moim blogu, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w formie nicku czy imienia i nazwiska.

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia